NS1005HAA00C00SN00
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
NS1005HAA00C00SN00
Category : RF and Wireless RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
Adhesive : Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Product Status : Active
Thickness - Overall : 0.002" (0.05mm)
Package : Bulk
Series : NoiseSorb NS1000H
Material : Polyurethane Resin
Mfr : Laird Technologies EMI
Shelf Life Start : -
Width : 3.937" (100.00mm)
Shape : Rectangular
Length : 11.811" (300.00mm)
Shelf Life : -
Storage/Refrigeration Temperature : -
Operating Temperature : -40°C ~ 105°C
Type : Absorbing Sheet
Description : NS1005H (100MM X 300MM) WITH PSA